Roman Sahula

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Roman.Sahula
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 14
Registrován: 30 dub 2018, 17:51
Profese: kontrolor
Bydliště: Chrast u Chrudimi
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Roman Sahula

Příspěvek od Roman.Sahula »

Dobrý den,jmenuji se Roman Sahula,je mi 44.let a bydlím v Chrasti u Chrudimi.Narodil jsem se ve Vysokém Mýtě.V současné době pracuji ve firmě V.P.S. Rosice u Chrasti jako kontrolor kvality.Mám tři děti a s manželkou se ještě staráme o menší hospodářství.V komunálních volbách jsem kandidoval za Piráty jako nezávislý kandidát.Do Pirátské strany chci vstoupit,protože jsem jejím příznivcem od doby kdy se poprvé ucházela o přízeň voličů v parlamentních volbách.Mezi mé koníčky patří ekologie a příroda a vtěchto oblastech bych se rád v Pirátské straně realizoval.Do politiky jsem se rozhodl vstoupit,protože mě v poslední době zneklidnuje kam současné vedení naší zemi začíná směrovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Sahula za příspěvky (celkem 3):
Andrej.Ramaseuski, Pavel.Stepanek, Andrea.Linhartova
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1398
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Roman Sahula

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Registruji tvoji žádost a prosím o zodpovězení následujících otazek:
1) Která partaj ti byla nejsympatičtější než ses dozvěděl/a o Pirátech? Proč Piráti?
2) Četl/a jsi program Pirátů do PS 2017? Který bod ti přijde nejdůležitější a se kterým nesouhlasíš?
3) Jaký je tvůj názor na svobodu Internetu? Chápeš obsah pojmů jako např. blokování stránek, síťová neutralita, šifrování, digitální podepisování, kryptoměny, apod.?
4) Víš, co je to všeobecný základní příjem? Jak se k němu stavíš a z čeho by se měl financovat?
5) Co si myslíš o migraci do ČR?
6) Jak se stavíš k otázce rovnoprávnosti partnerského soužití gay a lesbických párů a možnosti adopce dětí takovými páry?
7) Co si myslíš o autorském zákonu a společnostech OSA nebo Intergram?
8) Jaké vnímáš největší problémy v otázce zahraniční politiky? Co si myslíš o EU, o NATO o anexi Krymu nebo o režimu KLDR?
9) Jaký je tvůj názor na legalizaci drog? Lze legalizovat všechny drogy, nebo jenom některé?
10) Kdo všechno by podle tebe měl zveřejňovat svá daňová přiznání, které instituce by měly zveřejňovat výši odměn svých zaměstnanců?
11) Co vnímáš ty osobně jako největší prioritu, kterou by ses z pozice člena Pirátů snažil/a prosadit?

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Roman.Sahula
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 14
Registrován: 30 dub 2018, 17:51
Profese: kontrolor
Bydliště: Chrast u Chrudimi
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Roman Sahula

Příspěvek od Roman.Sahula »

1) Která partaj ti byla nejsympatičtější než ses dozvěděl/a o Pirátech? Proč Piráti?
Piráti se nejvíce schodují s mým životním stylem.Obdivuji jejich snahu o transparentnost a co největší otevřenost.Než byla u nás založena Pirátská strana tak mě nejdříve bylo sympatické Občanské forum a poté O.D.A.
2) Četl/a jsi program Pirátů do PS 2017? Který bod ti přijde nejdůležitější a se kterým nesouhlasíš?
Celý program jsem četl.Nejdůležitější mě příjdou body které se týkají transparentnosti,dále body které se týkají podpory malých zemědělců a systém rodinných farem.Žádný bod s kterým bych vyloženě nesouhlasil jsem nenašel.
3) Jaký je tvůj názor na svobodu Internetu? Chápeš obsah pojmů jako např. blokování stránek, síťová neutralita, šifrování, digitální podepisování, kryptoměny, apod.?
Každá země která má v názvu demokratická nemůže omezovat svobodu internetu,internet je svobodné medium.S blokováním stránek souuhlasím v tom případě že jako rodič kontroluji na jaké stránky se dívají moje děti.V oblasti kryptoměn se vůbec neorientuji.
4) Víš, co je to všeobecný základní příjem? Jak se k němu stavíš a z čeho by se měl financovat?
Základní myšlenku znám, ale necítím se v této problematice na tolik kompetentní abych se k ní mohl vyjádřit.
5) Co si myslíš o migraci do ČR?
Souhlasím s pomocí migrantům z válkou postižených zemí.Jako členská země EU a NATO se musíme aktivně zapojovat do řešení migrační krize.
6) Jak se stavíš k otázce rovnoprávnosti partnerského soužití gay a lesbických párů a možnosti adopce dětí takovými páry?
Jednoznačně jsem pro zrovnoprávnění soužitití gay a lebických párů a také souhlasím s tím aby tyto páry měli možnost adoptovat děti.
7) Co si myslíš o autorském zákonu a společnostech OSA nebo Intergram?
Společnosti OSA a Intelgram jsou pro mě dosti nepřehledné.Podle mého názoru inkasují dosti vysoké částky za nic.
8) Jaké vnímáš největší problémy v otázce zahraniční politiky? Co si myslíš o EU, o NATO o anexi Krymu nebo o režimu KLDR?
Největší problém v poslední době je že někteří vrcholní představitelé naší země se nás snaží směrovat na východ pod vliv Ruska a Číny.Jsem jednoznačne pro EU,ale musí se reformovat tak aby byla schopná pružněji reagovat na politické hospodářské změny ve světě.NATO beru jako naší pojistku v případě že by nám hrozilo napadení.S Krymu jednoznačně nesouhlasím.Režim v KLDR je pro mě nepřijatelný.
9) Jaký je tvůj názor na legalizaci drog? Lze legalizovat všechny drogy, nebo jenom některé?
Legalizace drog je velice ošemetné téma.Nesouhlasím s legalizací všech drog,ale jsem pro legalizaci měkkých drog třeba pro lékařské účely.
10) Kdo všechno by podle tebe měl zveřejňovat svá daňová přiznání, které instituce by měly zveřejňovat výši odměn svých zaměstnanců?
Jsem pro zveřejňování příjmů u vysokých státních uředníků,soudců,na ministerstvech, ústředních správních úřadech apod. A také od určité částky i politiků.
11) Co vnímáš ty osobně jako největší prioritu, kterou by ses z pozice člena Pirátů snažil/a prosadit?
Jak jsem již uvedl ve svém "medailonku" chtěl bych se věnovat problematice ochrany přírody a podpory malých zemědělců.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Sahula za příspěvky (celkem 2):
Daniel.Lebduska, Andrea.Linhartova
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Pardubický kraj“