MF Pha-P8 4/2018 Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 8

Zamčeno
Uživatelský avatar
Alice.Hamalova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 312
Registrován: 22 led 2018, 19:14
Dal poděkování: 364 poděkování
Dostal poděkování: 671 poděkování

MF Pha-P8 4/2018 Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Alice.Hamalova »

Ahoj Piráti,

z důvodu odstoupení 4.místopředsedkyně Květy Maříkové zde vyhlašuji po domluvě s PMS a MS rozpravu pro dovolbu 4.místopředsedy/místopředsedkyně.
Prosím zájemce o tuto funkci, aby se přihlásili do Ne 24.6.2018 do 8:00 a to oznámením kandidatury v tomto vlákně fóra. Součástí oznámení musí být popsaná motivace a předpoklady kandidáta stát se členem PMS.

Vyhlášení 1. kola hlasování o přípustnosti kandidátů je plánované na Ne 24.6.2018 od 10:00.

Přihlášení kandidáti

Tito uživatelé poděkovali autorovi Alice.Hamalova za příspěvky (celkem 2):
Martin.Stanek, Anna.Filinova
Uživatelský avatar
Karel.Ptacek
Příspěvky: 74
Registrován: 07 pro 2017, 00:22
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 8 - Karlín
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: MF Pha-P8 4/2018 Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Karel.Ptacek »

Ahoj Piráti a Pirátky,

rád bych se tímto přihlásil k dovolbě 4. místopředsedy našeho místního sdružení na Praze 8. (PMS)
Původně jsem neměl v úmyslu kandidovat. Teprve po návrhu jiného člena, že bych byl vhodným kandidátem do PMS, jsem nad tím začal uvažovat.

Rád bych stabilizoval místní sdružení a posílil PMS. V současné době mi přijde, že přešlapujeme stále na jednom místě. Termín říjnových voleb se blíží a my nemáme ještě základní věci jako program, schválenou volební kampaň, schválený rozpočet na kampaň a řadu dalších více, či méně podstatných věcí.

V případě, že budu zvolen do PMS nabízím aktivní spolupráci právě na sestavení volební kampaně a rozpočtu. Kromě toho naší slabinou je malé množství příznivců/sympatizantů v místním sdružení Piráti Praha 8. Nejen o prázdninách, ale hlavně v září budeme potřebovat každou ruku, která nám pomůže v kampani. Proto bych rád také pomohl při komunikaci s nováčky a s tím spojenou nutnou administrativou.

Pokud budete mít na mě dotazy, napište mi pod tento text, případně do soukromé zprávy.

Děkuji za důvěru

S pozdravem

Karel Ptáček
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Ptacek za příspěvky (celkem 4):
Martin.Stanek, Ivo.Slavka, Anna.Filinova, Ondrej.Profant

Karel Ptáček | zastupitel MČ Praha 8
člen Komise Rady MČ Prahy 8 pro územní rozvoj
+420 775 185 581 | https://www.facebook.com/karel.ptacek.praha8 |
karel.ptacek@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Praha 8“