Lenka Šlosárová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Leny
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 09 bře 2018, 06:08
Profese: učitelka MŠ, finanční poradce
Dostal poděkování: 9 poděkování

Lenka Šlosárová

Příspěvek od Leny »

Zdravím všechny piráty a příznivce.

Jmenuji se Lenka, bydlím v Ostrožské Nové Vsi a letos mi bude 54 let (duševně si letos dávám 24 let :-), mám 3 děvčata a 3 vnoučata. Pracuji jako učitelka mateřské školy a celý život se vzdělávám a učím (jen jazykově vybavená nejsem - tohle mi fakt nejde). Ovládám jednoduché i podvojné účetnictví, rozumím školské legislativě, orientuji se v personalistice, nakoukla jsem pod pokličku i oblasti PR a vedení organizace (byla jsem 3,5 roku ředitelkou DDM - zdraví ale bylo přednější :-), ráda tančím, jen fyzička mi začíná chybět ;)

V politice jsem se angažovala v letech před revolucí a krátce po ní. Protože celý život pracuji ve školství, tak někteří pamětníci vědí, že za dob totality jsme jako učitelé museli podstupovat pohovory s představiteli KSČ a zde jsme pod jemným nátlakem byli tlačeni do vstupu této strany. V roce 1987 jsem se rozhodla pro vstup do ČSS - tehdejší jedné z mála jiných politických stran. Díky výborné mé paní ředitelce, jsem v zaměstnání přežila a během revoluce jsem se politicky angažovala do roku 1996. Zažila jsem přejmenování této strany na Národně sociální stranu a později Liberální stranu národně sociální, ale bohužel i zde jsem se setkala s pokrytectvím a podrazy. Zařekla jsem se, že už nikdy politiku dělat nebudu. Tohle mi vydrželo až do roku 2013. Kdy se mě dotkla místní politika, kde pár lidí ovládá celou obec, kterým nikdo není schopen oponovat (až na světlé výjimky). Tehdy jsem se zapojila do aktivit nezávislého sdružení v naší obci a kandidovala jsem v komunálních volbách. Jsem členkou finanční komise - ne jako zastupitel, ale jako občan.

Příznivcem Pirátské strany jsem co o ní vím - jednání strany mi mluví z duše, tak bych se chtěla oficiálně k myšlenkám této strany hlásit. Proto jsem se rozhodla pro vstup do strany. Nechci už stát stranou, vnímám, že i mé okolí hledá změnu a já chci u toho být s VÁMI.

Lenka :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Leny za příspěvky (celkem 4):
Lubomir.Dolezal, Yveta.Martinkova, Eliska.Holsanova, Irena.Drofova
Uživatelský avatar
Lubomir.Dolezal
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 301
Registrován: 31 říj 2017, 08:35
Profese: Projekt manažer, zastupitel, předseda KK
Bydliště: Stupava
Dal poděkování: 457 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování

Re: Lenka Šlosárová

Příspěvek od Lubomir.Dolezal »

Ahoj, jsme moc rádi za tvůj zájem, potřebujeme schopné lidi a v nadcházejících KV i nové tváře. Razime vsak heslo kvalita, ne kvantita. Tvé MS bude předpokládám zatím UH a co se přijetí do Pirátské strany týká, mela by jsi se nám představit osobně na krajské schůzi. Nejbližší bude v KM. Sleduj krajské forum a forum MS UH. Děkujeme za tvůj zájem a hlavně, tvá aktivita rozhodne o případném přijetí. Osobní účast na krajských nebo místních schůzích a akcích je rozhodující. Máš v plánu se osobne angažovat u KV i jako nezávislý kandidát s např. podporou Pirátské strany?
Luba Doležal 739 593 58I
Leny
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 09 bře 2018, 06:08
Profese: učitelka MŠ, finanční poradce
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Lenka Šlosárová

Příspěvek od Leny »

Ahoj Lubo.
Do komunálních voleb se angažovat chci určitě a byla bych moc ráda, kdyby to bylo už jako členka Pirátské strany, ale klidně opět jako nezávislý kandidát. Je nás tady v Ostrožské Nové Vsi skupina, která má zájem o spolupráci s Pirátskou stranou, mluvili jsem i o tom, že bychom rádi udělala i místní organizaci. Ale vše postupně :-)

Přeji Tobě i všem pěkný den.
Lenka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Leny za příspěvek:
Lubomir.Dolezal
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: Lenka Šlosárová

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Ahoj Lenko,
jak už Luba psal, také jsem ráda za tvůj zájem. Jestli bych ti mohla nějak poradit, pomoci nebo jen navigovat kdy a kde jsou schůze, ráda to udělám. Stačí mi jen napsat buď na mail, nebo na facebook... tam jsme jako Efa Yf Even :) Na telefonu jsem také 24/7 a jsem zde jako koordinátorka dobrovolníků, takže se neváhej na mne obrátit :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvek:
Lubomir.Dolezal
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Leny
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 09 bře 2018, 06:08
Profese: učitelka MŠ, finanční poradce
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Lenka Šlosárová

Příspěvek od Leny »

Ahoj Yveto.
Poslala jsem Ti soukromou zprávu, s tím, že bych se ráda zapojila nějakým způsobem do dění kolem komunálních voleb či jiných aktivit, se kterými budete potřebovat pomoci. Určitě se Ti o víkendu ozvu. Myslela jsem, že bych se zúčastnila akce Ukliďme Česko u vás v Kroměříži, abych měla možnost se s Tebou potkat osobně. Bohužel jsem na školení, tak musím tuto aktivitu vynechat. Určitě se těším na spolupráci.
Lenka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Leny za příspěvky (celkem 2):
Yveta.Martinkova, Tomas.Cabla
Uživatelský avatar
Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 556
Registrován: 24 pro 2017, 14:15
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Přílepy / Holešov
Dal poděkování: 444 poděkování
Dostal poděkování: 619 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenka Šlosárová

Příspěvek od Jaroslav.Takac »

Ahoj Lenko.
Jak již psal Luboš, nebo Yvet, rádi tě blíže poznáme osobně. Nejlepší startovací můstek se Ti nabízí tento pátek 20.4., kdy v Kroměříži od 17:00 proběhne krajská schůze v restauraci Myslivna. http://www.restauracemyslivna.cz/
Vzhledem k nadcházejícím komunálním volbám, mám na tebe dotaz, ohledně tvé práce ve finanční komisi. A to konkrétně jak dlouho jsi členem této komise, a jestli jsi se z této pozice již setkala s nějakými dotačními tituly financovanými EU. Díky za tvou odpověď.
V pátek se budeme na tebe těšit v Kroměříži. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Takac za příspěvek:
Lubomir.Dolezal
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)
Leny
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 09 bře 2018, 06:08
Profese: učitelka MŠ, finanční poradce
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Lenka Šlosárová

Příspěvek od Leny »

Ahoj Jardo.
Moc se omlouvám, ale v Kroměříži jsem nebyla v kondici - měla jsem horečku, proto i ten dřívější odjezd. Teď si nejsem jista, zda jsem na Tvé otázky v nějaký moment odpovídala, tak pro jistotu odpovím ještě nyní.
Ve finanční komisi jsem první volební období tj. od prosince 2014. Naše obec dotační tituly za toto období neměla žádné :-(
Co se týká ale dotací, tak zkušenosti mám, sice ne z EU (to jen okrajově než jsem končila ve funkci jsem chystala dotační titul z dotací EU) a to z doby, kdy jsem byla ředitelkou DDM.
Měj se krásně. Lenka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Leny za příspěvek:
Lubomir.Dolezal
Uživatelský avatar
Lubomir.Dolezal
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 301
Registrován: 31 říj 2017, 08:35
Profese: Projekt manažer, zastupitel, předseda KK
Bydliště: Stupava
Dal poděkování: 457 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování

Re: Lenka Šlosárová

Příspěvek od Lubomir.Dolezal »

Ahoj, příští týden schůze MS UH viewtopic.php?f=891&t=41467 tak se případně těšíme :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Dolezal za příspěvky (celkem 2):
Yveta.Martinkova, V__
Luba Doležal 739 593 58I
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“