Martin Janko

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, KoKS Královéhradecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Martin.Janko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 19 lis 2017, 22:22
Profese: student
Dostal poděkování: 5 poděkování

Martin Janko

Příspěvek od Martin.Janko »

Ahoj,

jmenuji se Martin Janko a jsem studentem čtvrtého ročníku oboru Ekonomické lyceum na Obchodní akademii v Hradci Králové. Jako student a občan se snažím aktivně zajímat o politické dění, neboť mi nejsou lhostejné aktuální poměry v naší zemi ani její budoucí směřování. Ve svém volném čase se věnuji běhu a cyklistice. Rád čtu a řekl bych, že jsem celkem obstojný řečník.

K Pirátům bych se rád přidal, protože se mi líbí váš politický program a transparentnost. Velikým impulsem pro mě byl úspěch Pirátské strany v loňských volbách, který mi dokázal, že i strana, založená „od spodu“ nespokojenými občany, může uspět a zasloužit se o změnu.

Již jsem se zúčastnil několika vašich schůzí, jako registrovaný příznivec, v Hradci Králové a budu se těšit na mnohá další setkání. :)

S pozdravem,

Martin Janko
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Janko za příspěvek:
Tomas.Unger
Karel.Ficenec
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 323
Registrován: 27 úno 2012, 19:23
Profese: strojař
Bydliště: poblíž Rychnov nad Kněžnou
Dal poděkování: 141 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování

Re: Martin Janko

Příspěvek od Karel.Ficenec »

Budem se těšit na další schůzi 8.4. v restauraci atlanta.
karel.ficenec(at)pirati.cz
Uživatelský avatar
Libuse.Verisova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1220
Registrován: 07 kvě 2017, 20:47
Profese: Technik
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 639 poděkování

Re: Martin Janko

Příspěvek od Libuse.Verisova »

Ahoj Martine, gratuluji k přijetí. Teď už zbývá jen dodat vyplněnou přihlášku, klidně 8.4. do Atlanty a zaplatit členský poplatek. Pokyny v SZ.
Líba

edit: je členem, zamykám
Líba Věříšová
*********************************
Nemůžu změnit směr větru, ale můžu nastavit plachty tak, abych vždy doplul, kam chci.
Jimmy Dean
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Královéhradecký kraj“