Petr Planeta

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.Planeta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 22
Registrován: 22 úno 2018, 14:31
Profese: OSVČ - Technik měření emisí
Bydliště: Halže
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Petr Planeta

Příspěvek od Petr.Planeta »

Dobrý den,
Jmenuji se Petr Planeta a podnikám v oboru oprav a měření emisí motorových vozidel.
Jsem rozčarován z množství nesmyslných a evidentně nekompetentně napsaných zákonů a vyhlášek nejen v mém oboru, ale i oborech kolem mě.
Moc rád bych promluvil do přípravy nové legislativy. Mnoho lidí kolem mě je dlouhodobě ničeno šikanou ze stran úřadů .
V mnoha případech je duplicitně vyžadováno to samé, co již má jiný úřad dávno doložen.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Planeta za příspěvky (celkem 2):
Ales.Jakl, Daniela.Nova
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1920
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 760 poděkování
Dostal poděkování: 2248 poděkování

Re: Petr Planeta

Příspěvek od Lukas.Barton »

Zdravím,
rádi tě uvidíme. Můžeš někdy zajít do Pirátského centra na schůzi (obecně každé první pondělí v měsíci), nebo ne nějakou akci pořádanou Piráty (https://www.facebook.com/plzpice/), nebo já jsem tam téměř každé pondělí odpoledne (14:00 - 17:00).
Uživatelský avatar
Ales.Jakl
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 1902
Registrován: 24 kvě 2014, 16:20
Profese: Lesník
Bydliště: Tachov
Dal poděkování: 2500 poděkování
Dostal poděkování: 2624 poděkování

Re: Petr Planeta

Příspěvek od Ales.Jakl »

Petr Planeta se zúčastnil dnešní schůze MS Tachovska v Bass Cafe v Tachově, kde se představil, projevil zájem o účast v komunálních volbách v Tachově a přinesl vyplněnou přihlášku. Zapojí se do tvorby programových textů, předvolebních jednání a pomůže nám s organizací akcí.

Info pro nováčky

https://wiki.pirati.cz/po/vzdelavani/uvod_do_piratu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Jakl za příspěvky (celkem 3):
Petr.Vileta, Lukas.Barton, Pavel.Sramek

D.Taxis Tramway

Strakovka a veverka

..a nic na tom nemění ani to zúžení.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“