Jiří Kozlovský

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
anonym35157
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 22 říj 2017, 11:41
Profese: Backend programátor
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Jiří Kozlovský

Příspěvek od anonym35157 »

Ahoj Piráti,
jmenuju se Jirka, za pár měsíců mi bude čtvrt století, pocházím z Třince a v Brně studuju magisterský navazující program v oboru Kybernetika, automatizace a měření.

Při studiu už něco přes rok pracuju na poloviční úvazek jako backend programátor v Seznamu na reklamním systému Sklik. Předtím jsem dělal v Moravské zemské knihovně na vývoji Centrálního portálu knihoven, kam jsem nastoupil souběžně se začátkem bakalářského studia na FEKT VUT.

Volil jsem Vás od chvíle, kdy jsem na to měl právo. Tedy poprvé před 4 lety a předevčírem se to stalo znova :) . Chtěl bych jen říct, že jsem zatím nebyl v žádné politické straně a tato žádost (pokud nepočítám umisťování Pirátských listů na taktická místa ve škole) je můj první kontakt s aktivní politikou.

Rád bych do Vašich řad vstoupil z mnoha důvodů, které pro mě mají velkou váhu:
  • prosazení demokracie nejen hlásáte, ale i tak konáte ve svých řadách
  • rovnou činíte, co navrhujete (např. transparentní účty, kodex poslance, celostátní fórum, ...)
  • máte velmi propracované a domyšlené vnitřní předpisy (bonusem je odpovídající dvanáctero)
  • ve Vašem dlouhodobém programu jsem skutečně nenašel nic, s čím bych nesouhlasil
  • internet je Vaše moře (moje taky)
Co si od vstupu k Pirátům slibuji?
  • angažovanost u digitalizace státu, krajů a obcí
  • pomoc ve zlepšení informovanosti veřejnosti
  • práci na obecně technických záležitostech (už jsem se životopisem aplikoval na Nastavení CRM systému)
  • obecně samozřejmě realizaci programu
    - srdce mě táhne hlavně za všemi body Otevřeného státu, všemi body Veřejných služeb, Životním prostředím, Svobodou informací a za bodem Soukromí
    - nechci se ale vybranými oblastmi jakkoliv omezovat, spíše to prosím berte jako směr, kterým bych se chtěl ubírat na počátku mého členství
  • nové přátele :)
Jak bych se charakterizoval?
  • mám rád, když je ve věcech řád a pořádek
    - možná proto jsem puntičkář (říkejme tomu raději důslednost :) )
  • vždy jsem usměvavý a přátelský
  • snažím se lidi nesoudit, ale pochopit je
  • rád pomáhám ostatním
  • velmi rád se učím novým věcem (řekl bych i docela rychle)
  • když je něco lákavého nad mé limity, nepřiznám si to a zkouším to tak dlouho, dokud to nezvládnu (nevím, jestli je to plus nebo mínus :D )
  • mám rád hory, zvířata, kolo, zelený čaj a svou přítelkyni
  • snažím se žít ekologicky
  • naslouchám své intuici
    - občas na základě toho jednám impulzivně, ale překvapivě často mi to přináší dobré výsledky
Díky za trpělivost při čtení až do konce!

Jirka
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym35157 za příspěvky (celkem 8):
Petr.Balaz, Maria.Vasickova, Pavel.Moravec, pirat, Jiri.Ulip, Lukas.Dubec, Petr.Springinsfeld, DavidSmigura
Success is not the key to happiness. Happiness is the key to success. If you love what you are doing, you will be successful. - Albert Schweitzer
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Jiří Kozlovský

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdravím Jirko, těšíme se na nejbližší setkání. Určitě dáme vědět včas. Zatím si osvěž, co jistě víš a znáš:
náš
Program
a
Stanovy

Majka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvky (celkem 3):
Martin.Polak, anonym35157, DavidSmigura

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“