Interpelace - dotazy na kontrolní komisi k její činnosti.

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3692
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8305 poděkování
Dostal poděkování: 6373 poděkování

Re: Interpelace - dotazy na kontrolní komisi k její činnosti

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Já vím, že je možné ho uskutečnit. Ale málokdy se řídím pravidlem, co není zakázáno, je dovoleno. ..nebylo to slušné.. A vím, že teď chceš napsat, že od nich nebylo slušné, že nepřijeli.. jasný. to mi ale nepřijde jako argument pro to, abych dělala něco, co je proti duchu pirátské strany. každopádně, i kdybychom se tam sjeli všichni a shodli se na hlasování na místě, tak bych to pokládala za hloupý postup (možná ne tam, tam bych asi zase propadla davové hysterii). Protože o tom nevědělo členstvo a nemohli kontaktovat své RV zástupce, aby jim sdělili svůj názor.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
Helena.Jarolimkova, V__

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Interpelace - dotazy na kontrolní komisi k její činnosti

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

To je právě to, že já jsem tu relativně krátce a zatím nechápu ten anarchismus a neakceschopnost a neřešení věcí a nejvíc mě demotivuje, když mi někdo řekne: když to chceš, tak to udělej... A to už vím, že tady (a možná že ne jen tady) prostě NEJDE a nefunguje. že to je jen alibismus.

Proto to nepokládám za neslušné, protože celou dobu, co vím, že existují Piráti, se v CF tento problém diskutuje, hlasuje, anketuje, ale nikdo nic nedělá... Takže mně nepřišlo nenormální to prostě řešit - věcně a dle předpisu...

A pořád k tomu přidávám, že mi vůbec NEVADÍ, že se tomu tedy chtějí lidé na základě našeho hlasování dle pravidel věnovat - HURÁ!
Vadí mi manipulace, lži, demagogie, osobní ataky.
Jak je vidět, tak mechanismy, jak zabránit rozhodnutí, se kterým většina nesouhlasí, MÁME. Že se odvolává RV, které (a to ty víš) se chovalo zcela demokraticky a v nejlepší víře, je osobní nenávist a zášť a nesouhlas s jiným názorem - a to opravdu není pirátské.
A nejde mi o funkci... Proboha, co z ní mám?? :lol: :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Jarolimkova za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18673
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: Interpelace - dotazy na kontrolní komisi k její činnosti

Příspěvek od Martin.Kucera »

Helena Jarolimkova píše:Hlasování, které není na pořadu jednání a přesto ho většina přítomných schválí JE MOŽNÉ USKUTEČNIT.
Dolož předpisem. (A to zejména pro případ, že je přítomna méně než polovina členů orgánu).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Ondra.kl, V__

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12340
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5385 poděkování
Dostal poděkování: 20698 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Interpelace - dotazy na kontrolní komisi k její činnosti

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Řešte si laskavě problémy republikového výboru ve vlastním fóru a nespamujte podatelnu kontrolní komise. Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 4):
Dominika.Michailidu, Martin.Kucera, Vojtech.Pikal, V__

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 779
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1152 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zamknutí vlákna - Důvod?

Příspěvek od Vaclav.Urban »

Co má toto znamenat? Petros z kontrolní komise vyzval k vyjádření k věci a někteří se ještě nevyjádřili. Málek pronese: "Beru na vědomí podnět..." a zamkne vlákno. Jestli mě někdo veřejně pomlouvá, tak nechte lidi, ať se k tomu můžou veřejně vyjádřit.

podatelna-kontrolni-komise-f233/prosetr ... ml#p358361
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Urban za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Vontroba, Helena.Jarolimkova, zuzalisku, V__
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamknutí vlákna - Důvod?

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Vaclav Urban píše:Co má toto znamenat? Petros z kontrolní komise vyzval k vyjádření k věci a někteří se ještě nevyjádřili. Málek pronese: "Beru na vědomí podnět..." a zamkne vlákno. Jestli mě někdo veřejně pomlouvá, tak nechte lidi, ať se k tomu můžou veřejně vyjádřit.

podatelna-kontrolni-komise-f233/prosetr ... ml#p358361
Napiš SZ a bude to přidáno.

Důvod jsou zbytečně a pro KK irelevantní příspěvky. Pokud jde jen o reakci, která nepřináší nic nového, tak si na to založ extra vlákno třeba ve vnitrostranické diskusi.
Oznámení moderátora:
Toto vlákno bude později sloučeno s vláknem podatelna-kontrolni-komise-f233/interpe ... 4-110.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
V__
Odpovědět

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“